Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Vijolčna banka
RSS novice Dodaj med priljubljene Pošlji prijatelju Različica za telefone Obiščite nas na Facebooku Obiščite nas na Twitterju

NALOGA ŠE NI KONČANA

Maribor, 02.08.2014
Amir Dervišević
Priprave na povratno tekmo z Maccabijem umirjeno, brez evforije
Damjan Bohar
"Gol je za celotno ekipo, ki je garala vseh 90 minut. Za klub, za družino, navijače."
Mi smo Maribor!
Damjan Bohar za zmago in izjemno popotnico na povratno tekmo na Ciper!

01.08.2014
NK MARIBOR - NK MARIBOR B 3:2
NK MARIBOR: Cotman, Mejač, Arghus, Vuklišević, Trajkovski, Moravac, Mertelj, Ndiaye, Sallalich (od 46. Vujčić), Tavares (od 46. Črnic), Fajić (od 15. Sirk).

NK MARIBOR B: Hamer (od 46. Lovrec), Vujčić (od 46. T. Dodlek), Pušaver, Lazar, M. Filipović, S. Dodlek, Lorbek, Hotić, Črnic (od 46. Artur), Sirk (od 15. Cvijanović), Ploj.

Strelci: 0:1 Hotić (30), 1:1 Moravac (55), 2:1 Ndiaye (61), 3:1 Črnic (77), 3:2 Cvijanović (82)

Zaradi preložitve derbija bo vikend minil brez prvenstvenih obveznosti, brez tekmovalnosti pa vendarle ni šlo. Enajsterica, ki je začela tekmo z Maccabijem, je opravila trening, preostali naši nogometaši pa so se med petkovim popoldnevom pomerili v zanimivi interni preizkušnji na igrišču v Rogozi. Iz preventivnih razlogov nista igrala Zahović in Živko, v 15. minuti je moral z igrišča zaradi udarca v stegensko mišico Fajić in v nadaljevanju tekme so se zvrstile tudi menjave s "selitvijo" iz ene v drugo ekipo. Sirk, Črnic in Vujčić so tako igrali v obeh zasedbah.
30.07.2014
NEBEŠKI SKOK ZA SANJSKI VEČER
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA

3.KV (2)